piątek, 30 czerwca 2017

Nowy dywan na przedpokój

Od kwietnia zeszłego roku miałam na przedpokoju dywan wydziergany ze wzoru na serwetkę Splendid (oczywiście autorstwa Paricii Kristoffersen) i zdążył mi się on już "opatrzyć". Dlatego też wczoraj przysiadłam na cztery i pół godziny i wydziergałam nowe cacuszko ze wzoru, który od jakiegoś czasu nachalnie wyświetlał mi się na Pintreście i na Stylowych [ klik!!! ]Wykorzystałam tylko 10 pierwszych okrążeń z oryginalnego wzoru, resztę zaś dopełniłam słupkami. Chyba było warto :)

Zużyłam chyba z 600 metrów sznurka, a dywan ma aż 140 cm średnicy. Korzystałam z szydełka 9 mm. Przez te 4.5 godziny nabawiłam się niezłych zakwasów, nie powiem gdzie :P Ale za to dywan jest ładnie ugnieciony :D3 komentarze:

 1. Super :) bardzo ładny wzór.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny, po długiej przerwie spróbuję. Mam nadzieję, że podołam, tym bardziej że będzie to ciąg dalszy prezentu na 18 lat chrześniaki. Czy mogę posiłkować się pytaniami w razie problemów?
  Pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne :) Podejrzewam, że problemy pojawią się dopiero przy robieniu tej ramki ze słupków, bo od czasu do czasu trzeba je będzie podwajać, żeby z koła nie zrobił się walec.

   Usuń